פרויקט נדל"ן להשקעה – פיטרספילד,המפשייר,אנגליה

פרויקט נדל''ן להשקעה

>>>>פרויקט נדל"ן להשקעה – פיטרספילד,המפשייר,אנגליה
פרויקט נדל"ן להשקעה – פיטרספילד,המפשייר,אנגליה Hagshama 2018-07-24T13:23:21+03:00

Project Description

פרויקט נדל"ן להשקעה - פיטרספילד,המפשייר,אנגליה

מתחם דיור מוגן בפיטרספילד, המפשייר, אנגליה. הענקת הלוואת מזנין למימון פרויקט בנייה יזמי, הכולל רכישת זכויות בקרקע עם היתר בנייה, והקמת קומפלקס מגורים יוקרתי עם 70 יחידות דיור לבני 60 פלוס. לאור עלייה בתוחלת החיים והזדקנות האוכלוסייה בעקבותיה, שוק הדיור המוגן מתפתח והביקוש למבחר רחב יותר של פתרונות לבני ה 60 פלוס עולה בהתמדה.

Land East of Harrier Way, Petersfield, East Hampshire, GU31 4EZ

שנת תחילת הפרויקט

2018

משך פרויקט צפוי

30-40 חודשים

על האזור

פיטרספילד נמצאת בהמפשייר, 27 ק""מ צפונית לעיר פורטסמות'. העיר נחשבת לפופולרית וערך הבתים בה גבוה. קיים מחסור בבנייה חדשה בעיר ובסביבתה, והאוכלוסייה המבוגרת יחסית בעיר משקפת את קהל היעד של הפרויקט. המתחם ייבנה בשטח פתוח יפהפה הממוקם בפארק הלאומי.שטח הפרויקט גובל באזור השקט והיוקרתי של פיטרספילד.

על היזם

חברת Pacalis מתמחה בייזום פתרונות דיור בדרום אנגליה, בדגש מיוחד על מתחמי דיור יוקרתיים לבני 60 פלוס.Pacalis מתמקדת בעיצוב איכותי ותשומת לב לפרטים הקטנים, שבזכותם היא משיגה מחירי פרימיום לדירות. החברה מנוהלת על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים בייזום ובבנייה, שביכולתם לבצע פרויקטים למגורים ולמסחר בעלי מורכבות רבה.

ההזדמנות העסקית

פרויקט נדל"ן להשקעה - פיטרספילד,המפשייר,אנגליה

הענקת הלוואת מזנין למימון פרויקט בנייה יזמי, הכולל רכישת זכויות בקרקע עם היתר בנייה, והקמת קומפלקס מגורים יוקרתי עם 70 יחידות דיור לבני 60 פלוס. לאור עלייה בתוחלת החיים והזדקנות האוכלוסייה בעקבותיה, שוק הדיור המוגן מתפתח והביקוש למבחר רחב יותר של פתרונות לבני ה 60 פלוס עולה בהתמדה.

פרויקטים אחרים על ידי היזם

Hagshama 2018-07-24T13:23:21+03:00

פרויקט נדל"ן להשקעה – פיטרספילד,המפשייר,אנגליה

מתחם דיור מוגן בפיטרספילד, המפשייר, אנגליה. הענקת הלוואת מזנין למימון פרויקט בנייה יזמי, הכולל רכישת זכויות בקרקע עם היתר בנייה, והקמת קומפלקס מגורים יוקרתי עם 70 יחידות דיור לבני 60 פלוס. לאור עלייה בתוחלת