>השקעות פתוחות
השקעות פתוחות הגשמה 2019-06-03T14:10:45+00:00

מגוון השקעות ברחבי העולם, פתוחות כעת להצטרפות

כאן תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם על ההשקעות שעדיין פתוחות להצטרפות ולהשאיר פרטים בנוגע להשקעה ספציפית שמעניינת אתכם. קיראו ולימדו עוד על השקעות נדל"ן ברחבי העולם שאותרו ע"י המומחים של הגשמה, עברו תהליך סינון ארוך וקפדני ומנוהלות ע"י יזמים מובילים, בשיתוף הגשמה. הקליקו על הפרוייקט שמעניין אתכם, קבלו את כל הפרטים והמידע הנחוץ לכם, הכניסו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם.

כפי שפורסם בהצעת מדף הגשמה קופאנד 10 אל פי מתאריך 7.5.19:
241 פרויקטים, בתשואה ממוצעת של 12.2% נטו בשנה (לפני מס) ולמעלה מ-1.4 מיליארד שהוחזרו למשקיעים
הצטרפו להצלחה

ההשקעות בפרויקטים כרוכות בסיכון. גורמי הסיכון העיקריים הינם: סיכוני ריבית, סיכונים מקרו-כלכליים במדינת הנכס, האטה כללית בכלכלה במדינת הנכס, זמינות ועלות אשראי, סיכונים הקשורים ביזם וסיכוני שער חליפין. בהשקעה על-פי תשקיף, יש לעיין בגורמי הסיכון המפורטים בתשקיף ההנפקה. בהשקעה שאינה על פי תשקיף, פנה למנהל ההשקעות לקבלת הבהרות בדבר גורמי הסיכון.

הערכות הגשמה בדבר תשואות צפויות מבוססות על התכנית העסקית לכל פרויקט ואין ודאות כי יתממשו. לפרטים בדבר חישוב ממוצע התשואה, ראו סעיף 7.1.3 לתשקיף הגשמה קיפס ביי מנהטן, 1008 אל פי מתאריך 6.8.18.

מוזמנים לצפות בהשקעות הפתוחות להצטרפות

מלאו פרטיכם ותוכלו להתעדכן בהשקעות בזמן אמת, ללא עלות וללא התחייבות:אני מאשר/ת קבלת חומר שיווקי ומידע בנוגע להשקעות בדוא''ל
שדה חובה*