>, מאמרים, עולם הנדל"ן>ראו את הנולד – הכוכבים שהפכו למשקיעים

ראו את הנולד – הכוכבים שהפכו למשקיעים 

הם מפורסמים, מצליחים, עשירים והם דואגים לעצמם ליום סגריר. אולי בגלל שהם יודעים שבעולם ה'שואוביז' ההצלחה היא בת חלוף, אולי כי 'קורץ' להם להיכנס לעולם העסקי, או אולי כי הם פשוט לא רוצים לראות את הכסף שלהם שוכב בעו"ש. הכירו את הכוכבים שהפכו למשקיעים

לירון גומבינר, מנהלת תוכן

דור הידוענים והכוכבים של היום הוא הרבה יותר חכם מקודמו. שחקנים, דוגמנים, זמרים או כוכבי רשת, כולם מבינים שההצלחה באה בגלים, ושמחר בבוקר עשוי לקום כוכב חדש שיתפוס את מקומם ואם הם לא ידאגו לעתיד שלהם, איש לא ידאג להם.

זו, ללא ספק, אחת הסיבות המרכזיות לכך שידוענים רבים בוחרים, לצד עיסוקם העיקרי בעולם הבידור, להפוך גם למשקיעים מן המניין: בעולם העסקי, בעולם ההיי-טק והטכנולוגיה, בשוק ההון וכמובן בעולם הנדל"ן.
ראו את הנולד - הכוכבים שהפכו למשקיעים

שלום מיכאלשווילי, מהשחקנים היותר מוערכים כיום ובחור חריף לכל הדעות, הבין כי העולם הולך למסחר באינטרנט ולפני כשנתיים הקים את TOYZ, אתר לרכישה מקוונת של צעצועים ומוצרי תינוקות. עולם הילדים, כך נראה, קסם לו מאוד ובשנה שעברה הקים יחד עם השחקנית עדי הימלבלוי חנות לחדרי ילדים מעוצבים.

דני רופ, החזאי של המדינה, בחר גם הוא להשקיע בעולם הטכנולוגי. הוא מושקע בכמה מיזמים במקביל לעיסוקו כחזאי ומשמש כיועץ טכנולוגיה וסלולר לחברות מובילות בארץ ובעולם.

אבל לא רק טכנולוגיה וחדשנות: גם עולם העסקים המסורתי עדיין מושך אליו לא מעט ידוענים. כך למשל חדר הכושר "קולנוע פאר" בצפון תל אביב, המתהדר בשותף אטרקטיבי במיוחד: יהודה לוי, השחקן הפופולרי שבשבוע שעבר שינה סטטוס מרווק לנשוי.

אייל ברקוביץ', אשר עשה את מרבית הונו במגרש הכדורגל, רכש בעבר סניף של רשת בתי הקפה 'ארקפה', וגם אייל גולן נכנס לחיי הלילה ורכש לפני מספר שנים פאב-מסעדה.

אבל בעולם העסקים כמו בעולם העסקים, רבים גם חוו כישלונות והפסדים כספיים.

זו ככל הנראה הסיבה שמרבית הידוענים בוחרים להשקיע דווקא בתחום הנדל"ן. חלק ניכר מהם עסוק מבוקר עד ערב, ולא מכירים מספיק את העולם העסקי ולכן חוששים להיכנס אליו. תחום הנדל"ן לעומת זאת מקנה להם הגנה וביטחון: בין אם הם בוחרים להשקיע באופן עצמאי ובין אם באמצעות חברות השקעות, בסופו של יום הם נשארים עם נכס ביד ובכך מסתכנים פחות.

יש אין-ספור דוגמאות: צביקה פיק אמנם שייך לדור האמנים שהמילים 'פנסיה', 'השקעות' ו'ביטחון כלכלי' היו זרות לו, אך גם הוא החליט לדאוג לעתידו ובעבר פורסם שהוא במו"מ לרכישת דירה יוקרה להשקעה בגבעתיים.

אהוד ברק, ראש הממשלה לשעבר, קנה בעבר חמש דירות להשקעה בתל אביב, ואילו הזמרת קרן פלס הסתפקה בדירה אחת בתל אביב ואחת בחדרה.

עברי לידר, זמר, מלחין ופזמונאי מוכשר, עוסק בתחום רכישת דירות בחול ורכש דירת שלושה חדרים להשקעה בפרויקט Florentin Village הממוקם במתחם שוק העלייה המיתולוגי. עבור לידר מדובר בעסקה שנייה של דירה להשקעה עם אותה חברה יזמית, לאחר שרכש ממנה דירה במתחם מגורים בצפון יפו לפני כשנתיים.

אייל גולן חשב בגדול ולא הסתפק ברכישת דירות כמו מרבית הקולגות שלו: בעבר פורסם כי חברה שבבעלותו תקים לא פחות מ- 130 יחידות דיור במזכרת בתיה.

ואי אפשר לסיים בלי שתי כוכבות על – הדוגמנית בר רפאלי, מותג ועסק רווחי ומשגשג בפני עצמו אשר שותפה בכמה חברות (קרולינה למקה, אורבניקה ועוד), החלה עם השנים להשקיע גם בנדל"ן, ואף רכשה דירה לאחיה בפרויקט יוקרה בתל אביב.
אפילו הכוכבת שלנו מעבר לים, איילת זורר, חיפשה בשנה שעברה דירה להשקעה בתל אביב.

ולסיכום, כמו שאומרת תמיד כל אימא פולנייה: "לא משנה מה אתם עושים וכמה אתם מרוויחים, אתם חייבים לדאוג לעתיד שלכם!"

מלאו פרטיכם ותוכלו להתעדכן בהשקעות בזמן אמת, ללא עלות וללא התחייבות:אני מאשר/ת קבלת חומר שיווקי ומידע בנוגע להשקעות בדוא''ל
שדה חובה*
הגשמה 2019-09-22T15:18:38+00:00
$.fn.wpcf7OnloadRefill=function(){};