ההשקעות שלנו הגשמה 2019-01-03T18:03:32+00:00

ההשקעות שלנו

כדי להרגיש ביטחון ושקט נפשי חשוב להשקיע בתבונה.

צוות המומחים שלנו ריכז עבורכם שאלות וסוגיות נפוצות – כדי שכבר מהצעד הראשון שלכם בעולם השקעות הנדל"ן תוכלו לשקול את כל השיקולים ולבחור את הבחירה הנכונה.

ההשקעות שלנו
סיכונים בטוחות והגנות
מיסוי

כפי שפורסם תשקיף הגשמה קיפס ביי מנהטן 1008 אל פי מתאריך  6.8.18 ונכונים לאותו מועד, החזירה הגשמה למשקיעים למעלה ממיליארד ₪ בתשואה ממוצעת של 13% נטו בשנה (לפני מס) וסיימה מעל 135 אקזיטים.

ההשקעות בפרויקטים כרוכות בסיכון. גורמי הסיכון העיקריים הינם: סיכוני ריבית, סיכונים מקרו-כלכליים במדינת הנכס, האטה כללית בכלכלה במדינת הנכס, זמינות ועלות אשראי, סיכונים הקשורים ביזם וסיכוני שער חליפין. בהשקעה על-פי תשקיף, יש לעיין בגורמי הסיכון המפורטים בתשקיף ההנפקה. בהשקעה שאינה על פי תשקיף, פנה למנהל ההשקעות לקבלת הבהרות בדבר גורמי הסיכון.

הערכות הגשמה בדבר תשואות צפויות מבוססות על התכנית העסקית לכל פרויקט ואין ודאות כי יתממשו. לפרטים בדבר חישוב ממוצע התשואה, ראו סעיף 7.1.2 לתשקיף הגשמה פורט וורת' טקסס, 1007 אל פי מתאריך 15.5.18.

אנו ממליצים להצטרף למאגר המשקיעים שלנו. ההצטרפות אינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות, והיא מאפשרת לכם לקבל בזמן אמת מידע על השקעות חדשות שנבחנו בקפידה על ידי צוות המומחים שלנו. אתם מוזמנים לבחור את ההשקעה המתאימה לכם, ומנהל קשרי משקיעים ילווה אתכם לאורך כל התהליך.

כל הפרויקטים שנבחרו על ידי מומחי הגשמה ומוצעים לקהל המשקיעים שלנו עברו תהליך סינון קפדני, הכולל בין השאר בדיקת נאותות פיננסית ומשפטית של היזם.

השאלות שכדאי לשאול הן מהו מסלול ההשקעה המועדף עליכם, באיזה תמהיל כדאי להשקיע, אילו הגנות עומדות לרשותכם וכיו"ב. אם אתם מתלבטים, אתם מוזמנים לדבר עם מנהל קשרי המשקיעים שלכם.

כל ההשקעות הנבחרות על ידי הגשמה הן מוכוונות אקזיט, ועל כן משך הזמן הצפוי להשלמת הפרויקט ולהחזר ההשקעה, בהתאם לתוכנית העסקית ביום ההשקעה, נע בין 24 חודשים ל-36 חודשים.

ככלל, החזרים בגין השקעות צפויים בסוף חיי ההשקעה. חלק מההשקעות הן השקעות מניבות, ובהן מקבלים המשקיעים גם תשלומים שוטפים מדי רבעון במהלך תקופת הפרויקט. חשוב לציין כי מועד סיום ההשקעה והחזר ההשקעה הינם בגדר צפי בלבד ואין וודאות להתקיימותם, אם בכלל.

סכום ההשקעה המינימלי עומד על כ – 100 אלף ש"ח. ניתן לרכוש מספר יחידות השקעה, ובלבד שסכום ההשקעה נמוך מ – 10% מסכום הגיוס הכולל.

משקיעים המעוניינים להשקיע סכומים גדולים יותר יכולים לפזר את השקעותיהם במספר פרויקטים שונים.

אנו מציגים צפי לתשואה ריאלית לפי תכנית עסקית שהציג היזם, שעברה בדיקות מקיפות ומקצועיות במחלקת האנליזה בהגשמה. יובהר כי מדובר בצפי בלבד, ואף לא מתחייבים להחזר הקרן. הצלחתו של פרויקט תלויה בגורמים חיצוניים רבים, לרבות: תנודות השוק, היצע וביקוש, שיתוף הפעולה של הגופים המוניציפליים ועוד. ההגנות והבטוחות שאותן מספקת הגשמה בכל השקעה נועדו לצמצם את מנעד הסיכונים, אך אין ביכולתן להגן באופן מוחלט כנגד הגורמים המצוינים לעיל.

מלאו פרטיכם ותוכלו להתעדכן בהשקעות בזמן אמת, ללא עלות וללא התחייבות:אני מאשר/ת קבלת חומר שיווקי ומידע בנוגע להשקעות בדוא''ל
שדה חובה*
$.fn.wpcf7OnloadRefill=function(){};