>>העיניים נשואות לתשואות

העיניים נשואות לתשואות: בקרן הגשמה תיהנו מהשקעות המניבות תשואות גבוהות במיוחד

רוב הישראלים כבר הבינו. מזה שהכסף שלהם ישכב בבנק לא יצא להם כלום. הריביות אפסיות וגם אחרי הרבה מאוד שנים, הם לא יוכלו לעשות עם הכסף הזה יותר מדי. גם מחירי הנדל"ן בארץ הם בשמיים. כלומר אם לאדם אין לפחות חצי מיליון ₪, הוא לא יכול להשקיע בשום נכס נדל"ן וגם לא בפריפריה.

L-Studio Photography

עד לפני כמה שנים, השקעות נדל"ן היו שמורות רק לאנשים שהיה להם מספיק הון כדי להשקיע בנדל"ן במספרים של נכסי הנדל"ן בארץ. ואז החל הישראלי החכם לפזול לעבר הכפר הגלובאלי. מדברים על אירופה וגם ארה"ב, לשם מגיעים משקיעים מכל העולם בגלל הברקזיט, בגלל משבר הסאב פריים של 2008, שעד היום מרגישים את ההשפעה שלו על ירידת מחירי הנדל"ן במקומות רבים בארה"ב, מחירים מגוחכים יחסית לארץ.

משבר הסאבפריים- מגשים לכם חלומות

המשבר למי שלא זוכר, החל עם ירידת הריביות של המשכנתאות בארה"ב מה שפתח פתח ללקיחת משכנתאות גם מצד אנשים שלא הייתה להם שום יכולת החזר. אבל הם לקחו משכנתאות, ואחר כך לא עמדו בהחזרי התשלומים. היו מיליונים כאלה והבנקים נתקעו עם לווים בלי יכולת החזר ועם מיליוני בתים ששועבדו לטובת המשכנתאות שנלקחו.

ומה עושים בנקים עם נכסי נדל"ן? מממשים אותם. כדי להחזיר לעצמם חלק מהחובות של הלווים וזה בדיוק מה שקורה היום בכל רחבי ארה"ב ופה קרן הגשמה נכנסת לתמונה.

לקרן הגשמה מחלקות של חוקרים ואנשי נדל"ן העוקבים אחרי כל מיזם ופרויקט בחו"ל, כדי להביא אל המשקיעים את הפרויקטים הכי חמים שיסדרו להם את החיים. 

להשקיע ביחד- זה הסלוגן של הגשמה

חלומם של משקיעים להשקיע בנדל"ן עומד להתגשם עם הרעיון הגדול והחזון של קרן הגשמה, להשקיע יחד ולא לחוד. אם לכמה אנשים יחד יש הון התחלתי סביר, אפשר להשקיע אותו באיזה מיזם מוצלח בארה"ב וליהנות מהרווחים. זה חייב להיות ביחד, כי לאף אחד אין מספיק כסף כדי שהוא יוכל להשקיע לבד במיזם של נדל"ן.

שיטת ההשקעה הזו עובדת לטובת המשקיעים, הם גם מפזרים את הכספים שלהם יחד עם אחרים בכמה פרויקטים, לא שמים את כל הביצים בסל אחד, וגם הולכים ליהנות מהפירות. בארה"ב יש הרבה מאוד נסכים מניבים שאנשי השיווק והמחקר של קרן הגשמה חוקרים ובוחנים. רק אם מדובר במיזם שהוא אקזיט, מכניסים את המשקיעים.

מלאו פרטיכם ותוכלו להתעדכן בהשקעות בזמן אמת, ללא עלות וללא התחייבות:אני מאשר/ת קבלת חומר שיווקי ומידע בנוגע להשקעות בדוא''ל
שדה חובה*
shlomi nachmias 2019-12-24T11:50:33+00:00
$.fn.wpcf7OnloadRefill=function(){};