>>חוסן כלכלי בהשקעות

חוסן כלכלי לישראל: קרן הגשמה מציעה חוסן כלכלי בהשקעות

חוסן כלכלי לישראל: קרן הגשמה מציעה חוסן כלכלי בהשקעותקרן הגשמה היא מודל חדשני המבטיח למשקיעים (גם קטנים) החל מ-30,000 $ להשקיע בהשקעות נדל"ן משותפות בפרויקטים רווחים ומניבים בחו"ל. מדובר על הזדמנות למשקיעים שיש להם קצת כסף בצד, אבל בארץ לא יכולים להשקיע משום שלא מדובר בהיקפי כספים גדולים. בקרן הגשמה מזמינים גם את מי שיש לו הון לא גדול, להשקיע בפרויקטים שונים תוך ליווי של אנשי מקצוע מובילים.

כל מה שצריך לעשות הוא להירשם במאגר המשקיעים של הקרן, ולהיחשף להשקעות המיוחדות החדשות שלהם. לבחור את ההשקעה שמתאימה לכם מבחינת עניין והיקף השקעה ולחכות שתתחילו להרוויח.

יש לומר מראש כי כל השקעה בפרויקט כרוכה בסיכון מסוים, ומי שלא מעז לא מרוויח. יש סיכוני ריבית, סיכונים מיקרו כלכליים, שינוי פתאומי בכלכלה של מדינת הנכס אבל מצד שני יש מספיק משקיעים שרואים את הסיכוי והרווחים של הנכסים המניבים בחו"ל. 

קרן הגשמה מעריכה את הרווחים והתשואות הצפויות, בהתבסס על תוכנית של כל פרויקט לגופו של עניין. מומחי החברה נמצאים כל העת עם היד על הדופק כדי לעקוב אחר השקעות נבונות בחלקים שונים במדינות שונות בעולם. 

מחלקת הפיתוח העסקי בקרן הגשמה

כדי להגיע אל הזדמנויות הנדל"ן הכי כדאיות, מחלקת פיתוח עסקי של קרן הגשמה, בוחנת כל פרויקט מוצע בשבע עיניים. הם בוחנים את ניסיונו של היזם ורמת הידע המקצועי שלו, בודקים את היוזמות וההצלחות שלו בכל פרויקט בו היה מעורב. נציגי הקרן מבקרים במשרדיו של היזם ובמיקום הפרויקט העתידי. בוחנים את המבנה הארגוני של חברת היזם. קרן הגשמה מקיימת ועדת השקעות בהשתתפות שותפי הקרן, מנהלי המחלקות ודירקטור חיצוני אשר בוחנים כל פרויקט לגופו משלל היבטים משפטיים, פיננסיים, חוקיים וכלכליים. הקרן גם אחראית על ניהול מו"מ על התנאים המסחריים אם וכאשר יהיו לה משקיעים בפרויקט.

אנליזה לכל פרויקט- כי הגשמה זה לא חתול בשק

מחלקת האנליזה של קרן הגשמה, עורכת בדיקות ואנליזות לגבי כל השקעה מוצעת. הם בודקים את יכולתו הכלכלית של היזם, את ההיסטוריה שלו, המוניטין והשם שלו בתחום בו הוא פועל. מהי התוכנית העסקית שלו, מהם מחירי נכסי הנדל"ן שהוא מציע ואיך הם מוגדרים ביחס למחירים אחרים של נכסים באזור. הסכם עקרונות עם הגוף המממן, היתכנות העסקה וזיהוי ובחינת החוזקות והחולשות. רק אחרי בחינת כל ההיבטים, מציעה הקרן למשקיעים להשקיע בעסקה, מתוך אינטרס ברור לכוון ולערב את המשקיעים שלה רק בפרויקטים נכונים ומניבים.

מלאו פרטיכם ותוכלו להתעדכן בהשקעות בזמן אמת, ללא עלות וללא התחייבות:אני מאשר/ת קבלת חומר שיווקי ומידע בנוגע להשקעות בדוא''ל
שדה חובה*
shlomi nachmias 2019-12-24T11:32:59+00:00
$.fn.wpcf7OnloadRefill=function(){};