>>קנסינגטון וצ'לסי Kensington and Chelsea

קנסינגטון וצ'לסי Kensington and Chelsea

מחיר ממוצע של דירת 3 חדרי שינה

£2,238,633

אזור האנדרגראונד של לונדון

1

אוכלוסיה

158,649 תושבים

נקודות עניין

מדריכי שטח אחרים

נוטינג היל Notting Hill

סוהו Soho

ווסטמינסטר Westminster

קנסינגטון וצ'לסי Kensington and Chelsea

המפסטד Hampstead

האקני Hackney

פיצרוביה Fitzrovia

ברנט Barnet

השכונות קנסינגטון וצ'לסי ממוקמות באחד האזורים המבוקשים ביותר בלונדון, כאשר שורה של סלבריטאים, פוליטיקאים, מנכ"לים, בנקאים ואנשים עשירים רואים בקנסינגטון את ביתם. האיזור היוקרתי מושך אחריו מבקרים מכל רחבי העולם, שנהנים כאן מאטרקציות פופולריות ומגוונות, פארקים ומרכזי קניות. בקנסינגטון וצ'לסי חיים כיום כ-158,649 תושבים.

הגשמה 2018-10-23T19:29:54+00:00

פרויקט נדל"ן להשקעה – באטרסי,לונדון ,אנגליה

בניין מגורים בשכונת באטרסי, לונדון. הענקת הלוואת מזנין למימון פרויקט בנייה יזמי ,הכולל רכישת זכויות בקרקע עם היתר בנייה והקמת בניין מגורים הכולל 39 דירות ומשרדים המתפרשים על פני שלוש קומות.

גיאוגרפיה – איזה שטח מכסות קנסינגטון וצ'לסי?

המפסטד ממוקמת במחוז קמדן (London Borough of Camden), באזור הצפון מערבי של לונדון. אזורים ידועים בהמפסטד כוללים את elsize, Gospel Oak, Swiss Cottage ו- Vale of Heath. זוהי שכונה קטנה יחסית, הנפרשת על פני ארבעה קילומטרים צפון מערבית לצ'רינג קרוס, אחד המרחבים העיקריים של ווסטמינסטר.

דיור

קנסינגטון וצ'לסי ממוקמות במערב לונדון, ומכסות שטח של 12.13 קמ"ר. אזורים ידועים של הרובע כוללים את נוטינג היל, פרימרוז היל וקנסינגטון.

נוטינג היל: לא רק שם של סרט, נוטינג היל היא אחת השכונות הנחשקות בלונדון, ומהווה את ביתם של ידוענים רבים, כמו סיימון קאוול, אלטון ג'ון וג'יימי אוליבר. כאן תוכלו למצוא שפע עצום של מסעדות פנטסטיות, ברים מצויינים ועשרות חנויות איכותיות.

פרימרוז היל (Primrose Hill): עוד שטח בו ניתן להיתקל בלא מעט סלבריטאים הוא פרימרוז היל, הנחשב לחלק היפה של הרובע, וממוקם צפונית לפארק ריג'נטס. המקום משדר אווירה של כפר קטן, למרות שהוא ממוקם קרוב מאוד למרכז לונדון, ורוב הנכסים בו נאמדים במיליונים רבים.

קנסינגטון: אחד האזורים היוקרתיים ביותר בלונדון, המשמש גם הוא כביתם של מפורסמיםרבים. האיזור מספק מסלול מהיר למרכז העיר, בעוד שקנסינגטון עצמה מציעה שלל מתחמי קניות, בוטיקים ומסעדות נהדרות.

סוג הנכס עלות ממוצעת – קנסינגטון וצ'לסי (אפריל 2016(
דירה£1,124,867
בית£2,382,559
חצי פרטי£3,459,538
פרטי£3,421,817
סוג הנכסעלות ממוצעת – אנגליה וויילס (ינואר 2017(
דירה£207,940
בית£177,842
חצי פרטי£204,623
פרטי£323,882

* הנתונים הסטטיסטיים הנ"ל התקבלו באמצעות רשם המקרקעין (Land Registry app). למידע נוסף, לחצו כאן וכנסו ל"search the UK house price index", לאחר מכן לחצו על "customise your search" ולאחר מכן "local authorities". הקלידו אזור בבריטניה בסרגל החיפוש (במקרה זה Kensington and Chelsea), ואח"כ בחרו "Change property types and report options" לבחירה בין מחירי דירות ובתים.

שיעורי מיסי המועצה של קנסינגטון וצ'לסי הם כדלקמן:

ABCDEFGH
£695£811£926£1,042£1,274£1,506£1,738£2,085

הנתונים נכונים לשנת 2016/17.

כפי שניתן לראות, מחירי הנכסים בקנסינגטון וצ'לסי הם מהגבוהים בבריטניה. הבית הממוצע יעלה לבעליו מיליונים. עם זאת, כמו ברוב לונדון, שיעור מיסי המועצה נמוכים ביחס לשאר בריטניה. Council tax rates are lower than the rest of the UK.

האוכלוסייה

בהשוואה לאזורים אחרים של לונדון, הדמוגרפיה של קנסינגטון ושל צ'לסי קצת יותר מבוגרת, כאשר קבוצת הגיל הגדולה ביותר ברובע היא בני 30-39. הקבוצה הגדולה ביותר של אזרחים שאינם ילידי בריטניה הם אלה שנולדו בארה"ב, וחלק ניכר נוסף של האוכלוסייה מוצאו בצרפת.

בתי ספר

בקנסינגטון וצ'לסי מספר בתי ספר לילדים בכל הגילאים, והם ברמה מעולה – כך שלהורים יש מגוון אפשרויות – החל מבתי ספר יסודיים, עליהם ניתן לקרוא כאן ועד המכללה המלכותית לאמנות והקולג' המלכותי למוזיקה.

דברים לעשות בהמפסטד

ישנם לא מעט דברים מהנים ומרגשים לעשות בקנסינגטון וצ'לסי. הנה הרשימה הנבחרת שלנו:
ארמון קנסינגטון: זו בהחלט האטרקציה הבולטת במקום. ארמון קנסינגטון שוכן בבניין יפה ומציע לציבור כניסה לתערוכה "הארמון הקסום" ולמוזיאון ייחודי ומרתק.

המוזיאון להיסטוריה של הטבע: המוזיאון להיסטוריה של הטבע בקנסינגטון מציע כניסה חופשית לכל.

רויאל אלברט הול (The Royal Albert Hall): גם נמצא בקרבת מקום ומציע שפע של הופעות ומופעים יוצאי דופן. לחצו כאן ללוח המופעים המלא

פארק הולנד: טיול בסביבה היפה בחוץ חייב לכלול את פארק הולנד הנהדר, שבתחומו תמצאו גנים יפים, אזורי משחק לילדים וכמות גדולה של חיות בר.

הקולג' המלכותי לאמנות (Royal College of Art): מציע כמות יוצאת דופן של יצירות אמנות מסקרנות ומרתקות.

תחבורה

בשל מיקומן המצוין, קנסינגטון וצ'לסי מציעות מגוון רחב של שירותי תחבורה העומדים לרשות הציבור. תחנות רכבת התחתית – South Kensington, Hyde Park Corner ו- Earls Court – כולן נמצאות בקרבת מקום. בנוסף, קיימים באיזור כמות מספקת של קווי אוטובוס המגיעים לכמעט כל יעד ברחבי לונדון

Geoff Windram 2018-02-02T13:03:26+00:00
$.fn.wpcf7OnloadRefill=function(){};