>>האנשים מאחורי הגשמה
האנשים מאחורי הגשמה הגשמה 2020-07-01T10:06:24+00:00

האנשים מאחורי הגשמה

חנן שמש, עו"ד שותף, יו”ר הגשמה ו-Cogress
חנן שמש, עו"ד
שותף, יו”ר הגשמה ו-Cogress
facebook_logo-hebrewlinkedin_logo-hebrew

עו"ד ואיש עסקים בעל התמחות וניסיון רב בתחום העסקי ובנדל“ן בפרט. במסגרת שירותו הצבאי היה קצין בשייטת וביצע תפקידי ניהול פרויקטים ייחודיים במערכת הביטחון. בהמשך היה בעלים ומנכ”ל של חברת ייצוא פרטית לתוצרת חקלאית.

בתקופת כהונתו כמנכ”ל הגשמה, מהקמתה ועד היום, הנהיג את החברה והוביל אותה להישגים מרשימים. עשה מהפכה בתחום ההשקעות בישראל כאשר הוביל מהלך אסטרטגי מול רשות ניירות ערך להשקעות באמצעות תשקיף.

מוביל את הגשמה להתפתחות גלובלית עם חדירת הפעילות לשווקים הבינלאומיים. בשנת 2014 נפתחו משרדי Cogress UK בלונדון, בשנת 2017 נפתחו משרדי Cogress US במנהטן ארה"ב ומשרדי Cogress Spain במדריד.

אבי כץ - נשיא ומייסד הגשמה
אבי כץ
נשיא ומייסד
facebook_logo-hebrewlinkedin_logo-hebrew

יזם, ייסד את הגשמה על מנת לאפשר למשקיעים קטנים להשתתף בהשקעות שהיו מיועדות רק למשקיעים גדולים. הקים את רשת "קופיקס" שעומדת מאחורי השינוי המשמעותי בתחום הוזלת יוקר המחייה בשנים האחרונות.

בעבר, הקים את רשת החנויות "כפר השעשועים", והביא את חנויות "הכל בדולר" לישראל.

ייסד את רשת החנויות "ששת" לכלי בית והיה מבעלי "נעמן פורצלן" ו"ורדינון" טקסטיל הציבורית. לאחר שאיגד את כל הקבוצה תחת "בי. קמעונאות" רשם אקזיט מרשים על ידי מכירתה לקבוצת אלון.

אפרת רונן סמנכ"לית מכירות ומשקיעים אסטרטגיים
אפרת רונן
סמנכ"לית מכירות ומשקיעים אסטרטגיים

ניסיון: 16 שנות ניסיון במגוון תפקידי ניהול בתחום הפיננסים,  לרבות כמנהלת מוסדיים בחברת אקסלנס. נמצאת בהגשמה החל מיום הקמתה ושותפה להתרחבות הגלובלית ולצמיחת החברה. בעלת תואר במנהל עסקים התמחות במימון.

במסגרת תפקידה אמונה אפרת על גיוס כלל הכספים בהגשמה לצד ליווי אישי של המשקיעים האסטרטגיים בחברה. בנוסף, אפרת היא היוזמת והמקימה של קרן ההשקעות Cofund.

הדסה רוזנברג, רו"ח סמנכ"לית כספים, שותפה
הדסה רוזנברג, רו"ח
סמנכ"לית כספים, שותפה
linkedin_logo-hebrew

ניסיון: יו"ר דירקטוריון ארזים השקעות ודירקטורית בחברות ציבוריות ובתאגידי מים. בתפקידה האחרון כיהנה כחשבת קבוצת "בי ריבוע כחול" ולפני כן כשותפה במשרד רואי חשבון.

המחלקה מונה 11 עובדים ומטפלת בגיוס הכספים להשקעות, בטיפול והמרה למט"ח, בהחזרים שוטפים למשקיעים ובטיפול בהיבטי מיסוי וניהול ספרים, דוחות כספים ואישורים למשקיעים.

רינה שרון
מנהלת מחלקת קשרי משקיעים

ניסיון: 10ניסיון: 25 שנות ניסיון בניהול קשרי לקוחות, במגוון תפקידים. בעלת תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן. לפני כ 5 שנים החלה תפקידה בהגשמה כמנהלת קשרי משקיעים. בשנה האחרונה קודמה למשרת מנהלת המחלקה.

המחלקה אחראית על הצגה פרטי ההשקעה למשקיע הפוטנציאלי, לרבות יתרונות העסקה, מיקום, תנאים, מסלולי השקעה אפשריים, הסיכויים והסיכונים הנלווים, תוך שקיפות מליאה, בהירות ואחריות כלפי המשקיע, על מנת שיוכל לקבל את ההחלטה המדויקת והנכונה לו.

נאור כהן, עו"ד LL.B מנהל המחלקה המשפטית
נאור כהן, עו"ד LL.B
מנהל המחלקה המשפטית

ניסיון: 15 שנים כעו"ד וכמנהל פעילות נדל"ן בחו"ל. ניסיונו המשפטי כולל היבטים שונים של המשפט המסחרי, לרבות חוזים מסחריים בארץ ובחו"ל, מיזוגים, רכישות וליווי חברות ציבוריות מתהליך הנפקתן. בעל תואר ראשון במשפטים LL.B.

המחלקה אחראית למכלול ההיבטים המשפטיים, ביניהם: רגולציה, הסכמי השקעה וניהול מו"מ, טיפול משפטי במשקיעים, קלוזינג של עסקאות, בדיקות נאותות ייעוץ שוטף ועוד.

עדי טוביאס, רו"ח
מנהלת מחלקת אנליזה

ניסיון: 10 שנות ניסיון בתחום הפיננסי, מתוכן 7 שנים כמנג'רית במחלקת ביקורת בפירמת רואי החשבון EY. לפני כשלוש שנים החלה את תפקידה בהגשמה כאנליסטית פיננסית ובמהלך השנה האחרונה קודמה למנהלת המחלקה. רואת חשבון, בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון.

המחלקה מונה 15 אנליסטים המנתחים את ההשקעות, מוודאים היתכנות ריאלית של התוכנית העסקית ומבצעים מעקב שוטף אחרי ההשקעות הקיימות.

מוטי חכם מנהל תשקיפים
מוטי חכם
מנהל תשקיפים

ניסיון: 17 שנות ניסיון כרו"ח במחלקת ביקורת בפירמת רואי החשבון EY בתפקיד אקזקיוטיב דירקטור. ניסיונו המקצועי כולל טיפול בחברות ציבוריות ומוסדות גדולים, שיפור תהליכים בחברות והטמעת ISOX. בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון.

מאז הצטרפותו להגשמה, מכהן כמנהל תשקיפים ואמון על הכנת התשקיפים והדיווחים של התאגידים הציבוריים של הגשמה. בנוסף, מכהן כממונה על האכיפה הפנימית של השותף הכללי של השותפויות המונפקות של הגשמה.

אילן גולד מנהל מחלקת שירות לקוחות
אילן גולד
מנהל מחלקת שירות לקוחות

ניסיון: 11 שנות ניסיון בתחום הפיננסי ובניהול פרויקטים גדולים. בעל תואר ראשון בכלכלה, עם התמחות במימון.

המחלקה מספקת מענה מהיר ומקצועי למשקיעים עם הצטרפתם להשקעה, בנושאים הבאים: ניהול תיק לקוח לרבות הסכמים, מתן דוחות מיסוי, ריכוז נתונים כספיים ומתן מענה שוטף אודות מצב ההשקעה.

יוויד ברוס CIO
דיוויד ברוס

CIO

ניסיון: למעלה מ-20 שנים בתחום מערכות מידע (רובן בפיננסיות בנקאיות בארגונים גדולים) בארץ ובחו"ל. בעל ניסיון בניהול ויישום של מערכות מידע ואפליקציות. כיהן בעבר כסמנכ"ל פיתוח מערכות מידע בחברות כמו טאטא שירותי ייעוץ, ווריאנט ומטריקס. בעל תואר במדעי המחשב וסטטיסטיקה מאוניברסיטת מונאש, אוסטרליה.

המחלקה אחראית על כלל מערכות המידע בארגון, ונותנת תמיכה שוטפת לכל סניפי הגשמה בעולם.

מלאו פרטיכם ותוכלו להתעדכן בהשקעות בזמן אמת, ללא עלות וללא התחייבות:אני מאשר/ת קבלת חומר שיווקי ומידע בנוגע להשקעות בדוא''ל
שדה חובה*
$.fn.wpcf7OnloadRefill=function(){};