>>המשרדים שלנו
המשרדים שלנו הגשמה 2019-01-03T18:11:02+00:00

משרדינו בישראל

המשרדים שלנו

המשרדים שלנו שוכנים בקריית אריה, בלבו הפועם של מתחם ההיי-טק החדש של פתח תקווה. למשרדים אלו עברה הגשמה עם התרחבות פעילותה, וכאן מתכנסת ופועלת ההנהלה של הגשמה בארץ ובעולם. מדי שבוע מבקרים במשרדינו עשרות משקיעים, המגיעים כדי להכיר את האנשים מאחורי הגשמה ולהשתתף במפגשי משקיעים אינטימיים. על גג הבניין, ברחבה המיועדת לאירועים, מתקיימים מדי חודש כנסים מקצועיים החושפים את משקיענו למסלולי ההשקעה ולמגוון היבטים מיסויים ופיננסיים.

משרדינו באנגליה

משרדי הגשמה

המשרדים ממוקמים בלב רובע ווסט אנד בלונדון, אזור הידוע בגלריות אמנות רבות, תיאטראות ומשרדי פרסום מוכרים. משרדים אלו משמשים את החברה מאז הקמת השלוחה הלונדונית בשנת 2014, ולשם מגיעים משקיעים, יזמים ומומחי נדל"ן מובילים. במשרדים נערכים באופן רציף מפגשי משקיעים, פנלים מקצועיים, ימי עיון ואירועים נוספים.

משרדינו בארה"ב

המשרדים שלנו

משרדינו ממוקמים במרכז מנהטן באזור הידוע בשם "Flat-Iron", שהינו אחד האזורים המוכרים וההיסטוריים של מנהטן. בסביבת המשרד מספר מבנים הסטוריים ומפורסמים כגון: בנין Flatiron, מגדל Met Life (משנת 1909) והמדיסון סקוואר-גארדן, הבית של קבוצת ה-נ.ב.א ניו-יורק ניקס. תחבורה ציבורית, לרבות תחנת רכבת תחתית, נמצאים בסמוך למפתן משרדינו.

המשרדים, אשר נחנכו בשנת 2017, משמשים גם כמקום כינוס למשקיעים מקומיים ולגורמים מובילים בענף הנדל"ן האמריקאי.

$.fn.wpcf7OnloadRefill=function(){};