מהפכה אמיתית בעולם ההשקעות

כפי שפורסם בתשקיף הגשמה לונדון קילבורן 1001 מתאריך 16.1.2017 ונכתב לאותו מועד:
הגשמה הינה חברת השקעות פרטית שהוקמה בשנת 2009 ומאפשרת למשקיעים פרטיים להשקיע ביחד בהשקעה בהיקף גדול. החברה מנהלת כ- 250 השקעות, ולה רקורד מוכח של 65 אקזיטים וכ- 550 מיליון ₪ שכבר הוחזרו למשקיעים.

אנו שמחים לבשר לכם כי מהיום הגשמה הינה חברת ההשקעות בנדל"ן הראשונה המגייסת הון להשקעה ישירה בפרויקטים נדל"ניים על פי תשקיף שקיבל היתר מהרשות לניירות ערך.

הרשות לניירות ערך מפקחת ושומרת על עניינו של ציבור המשקיעים ובמסגרת תפקידה נותנת היתר לפרסום תשקיפים, קרי, מסמכים הנותנים גילוי מלא של מידע החשוב למשקיע השוקל להצטרף להשקעה.

בנוסף למגוון ההגנות והבטוחות שהגשמה מעניקה למשקיעים, התשקיף מקנה לכם גם את הדברים הבאים:
• מימד נוסף של אמינות ובטחון
• הזדמנות להשקעה בסכום מינימלי של 100,000 ₪ בפרויקט נדל"ן באמצעות תשקיף אשר קיבל היתר של הרשות לניירות ערך
• אפשרות ליהנות מחשיפה מלאה של פרטי ההשקעה בכל זמן נתון

מהלך מהפכני זה של הסדרת התחום מאפשר לנו לממש את החזון של הגשמה: "לאפשר לכל אדם להשקיע כל סכום, בכל מקום, בהשקעות איכותיות המנוהלות ומפוקחות באופן מקצועי וברמה הגבוהה ביותר"

בתשקיף ניתן לעיין באתר מגנ"א של הרשות לניירות ערך (מערכת גילוי נאות אלקטרונית), שבמסגרתו מוצגים תשקיפי השקעות של התאגידים מיד עם קבלתם מהמדווחים. לאחר השלמת ההשקעה, על התאגיד המנפיק יחולו חובות דיווח שוטפות מכח חוק ניירות ערך וניתן יהיה לעיין בכל הדיווחים השוטפים של התאגיד "הגשמה לונדון קילבורן 1001 – אל פי" באתר מגנ"א.
אנחנו מזמינים אתכם להיכנס למגנ"א ולקבל את כל המידע הרלוונטי להשקעה שלכם.
מעוניינים לקבל פרטים נוספים ולהצטרף למאגר המשקיעים, ללא עלות וללא התחייבות?

מלאו את פרטיכם: