מהפכה אמיתית בעולם ההשקעות

כפי שפורסם בתשקיף הגשמה לנסינג מישיגן 1002 מתאריך 8.5.2017 ונכתב לאותו מועד: החברה פועלת מאז 2009 ולה כ – 26 אלף משקיעים רשומים, אשר ביצעו באמצעותה למעלה מ – 250 השקעות רובן המכריע בנדל"ן בארץ ובחו"ל בהיקף כולל של 11 מיליארד ₪, 77 אקזיטים בתשואה ממוצעת של כ – 14% נטו בשנה למשקיע ולמעלה מ – 700 מיליון ₪ שהוחזרו למשקיעים. החברה מציעה מספר מסלולי השקעה המותאמים לסוגים ולמאפיינים שונים של משקיעים.
אנו שמחים לבשר לכם כי מהיום הגשמה הינה חברת ההשקעות בנדל"ן הראשונה המגייסת הון להשקעה ישירה בפרויקטים נדל"ניים על פי תשקיף שקיבל היתר מהרשות לניירות ערך.

הרשות לניירות ערך מפקחת ושומרת על עניינו של ציבור המשקיעים ובמסגרת תפקידה נותנת היתר לפרסום תשקיפים, קרי, מסמכים הנותנים גילוי מלא של מידע החשוב למשקיע השוקל להצטרף להשקעה.

בנוסף למגוון ההגנות והבטוחות שהגשמה מעניקה למשקיעים, התשקיף מקנה לכם גם את הדברים הבאים:
• מימד נוסף של אמינות ובטחון
• הזדמנות להשקעה בסכום מינימלי של 100,000 ₪ בפרויקט נדל"ן באמצעות תשקיף אשר קיבל היתר של הרשות לניירות ערך
• אפשרות ליהנות מחשיפה מלאה של פרטי ההשקעה בכל זמן נתון

מהלך מהפכני זה של הסדרת התחום מאפשר לנו לממש את החזון של הגשמה: "לאפשר לכל אדם להשקיע כל סכום, בכל מקום, בהשקעות איכותיות המנוהלות ומפוקחות באופן מקצועי וברמה הגבוהה ביותר"

בתשקיף ניתן לעיין באתר מגנ"א של הרשות לניירות ערך (מערכת גילוי נאות אלקטרונית), שבמסגרתו מוצגים תשקיפי השקעות של התאגידים מיד עם קבלתם מהמדווחים. לאחר השלמת ההשקעה, על התאגיד המנפיק יחולו חובות דיווח שוטפות מכח חוק ניירות ערך וניתן יהיה לעיין בכל הדיווחים השוטפים של התאגיד "הגשמה לנסינג מישיגן 1002 – אל פי" באתר מגנ"א.
אנחנו מזמינים אתכם להיכנס למגנ"א ולקבל את כל המידע הרלוונטי להשקעה שלכם.
מעוניינים לקבל פרטים נוספים ולהצטרף למאגר המשקיעים, ללא עלות וללא התחייבות?

מלאו את פרטיכם: