קרן השקעות – הדור החדש

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

איך תדעו במי לבטוח עם כספכם?
בין אם אתם משקיעים ממולחים, או אנשים מהשורה המחפשים אפיקי השקעה אטרקטיביים לכספכם, בחירת קרן השקעות הינה סוגיה קרדינלית בחשיבותה. בעודכם מתלבטים, כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה.

נתחיל דווקא עם התרחיש הפסימי – השקעתם את מיטב כספכם במיזם מסוים, שלכאורה נראה מבטיח, אך משהו השתבש בדרך. במקרה זה, תצטערו לגלות שברוב קרנות ההשקעה אין למעשה "ארגז כלים" לטיפול בבעיות שעלולות להתעורר בחברות המושקעות וכל תפקידם מתבטא בהשמעת איומי סרק.

ישנם תרחישים פסימיים יותר – נניח שבחרתם בית השקעות המשקיע בעסקים ריאליים; בשונה משוק ההון, אפיקי השקעה ריאליים נתפסים כמסוכנים יותר מעצם היותם מחוץ לעולם הרגולציה. קרי, הם נתונים בפני עוד פחות פיקוח ובסופו של דבר, בעתות משבר, המשקיעים נתונים לחסדיו ומעשיותיו של היזם, כאשר ברור שמימוש השעבודים, או תפיסת העסק, תסב למשקיעים נזק גדול יותר.

אז מהו הפתרון? קרן השקעות "מהדור החדש"
תארו לעצמכם קרן השקעות, המנוהלת על ידי אנשי עסקים ויזמים מולטי-דיסציפלינאריים, בעלי מוניטין וניסיון מוכח ורב במגוון תחומים, לרבות ניהול וטיפול אישי ופרגמטי במשברים. אותם אנשי עסקים לא יחששו "לשים את ידם על העסק" ולהתמודד עם כל ההשלכות של משבר ואף יטמיעו מבעוד מועד מערכת זמינה להשתלטות וטיפול בבעיות מסוג זה. בקרן השקעות "מהדור החדש", חוסן כלכלי איתן לצד נכונות ההנהלה לבצע מהלכים יצירתיים, מהם גופים מוסדיים לרוב ימנעו, עשויים להפוך השקעה במשבר להשקעה מוצלחת.

אז איך לא חשבו על זה קודם? דווקא חשבו, ואם לדייק, חשב.
הכירו את אבי כץ, נשיא ומייסד קרן הגשמה. הרבה לפני שהקים את קרן ההשקעות, אבי הכין רשימה המונה את כל החסרונות, הבעיות הבלתי מטופלות והסיכונים העומדים בפניו כמשקיע. כך למעשה הגה את החזון של קרן השקעות "מהדור החדש", השומר על האינטרסים של המשקיע בראש ובראשונה ומקנה פתרון מעשי לכל סוגיה ומשבר שעלול להתעורר בתהליך ההשקעה. בכדי להגשים את חזונו, חבר עם אנשי עסקים מן המובילים בארץ, וביניהם עו"ד חנן שמש, כיום מנכ"ל ויו"ר הקרן, גיל אונגר, יזם מוביל ובעבר מנכ"ל איקאה.

לאחרונה "ארגז הכלים" שהגה אבי כץ בא לידי מימוש כאשר בפרויקט תמ"א 38 נקלע היזם לקשיי תזרים ולא עמד בהתחייבויותיו מול הקבלן המבצע. קרן הגשמה, ליוותה באופן צמוד את ההתנהלות הכללית והכספית של הפרויקט ומתוך אחריות לאינטרס המשקיעים ועקב הקשיים, החליטה קרן הגשמה לנצל את זכותה החוזית ולהעביר את האחזקה בחברה היזמית לרשותה.

במקרה נוסף, קרן הגשמה הוכיחה את ערכה המוסף כנותנת פתרונות מימון ליזמים. בעבר, הקרן הייתה מעורבת בגיוס עבור חברת מיקרודל כחברת אם וכעת, הקרן מדגימה ערך מוסף בהובלת תהליך הגיוס למיזם נוסף של החברה המוסיף לה ערך אמיתי ומיידי.

אתם מוזמנים לבחון מקרוב את המודל של קרן השקעות מהדור החדש ולהחליט בעצמכם.